Preskoči na glavni sadržaj Preskoči na pretraživanje Preskoči na glavnu navigaciju
Ne propustite nikakve vijesti ili promocije s popustima – prijavite se na naš newsletter ili nas pratite na Instagramu i Facebooku.
Besplatna dostava diljem Njemačke za narudžbe iznad 29 € | Austrije za narudžbe iznad 75 €
+49 821 50818-900 od 9:00 do 17:00

Beach Bag Body Routine

Informacije o proizvodu "Beach Bag Body Routine"

Najbolji set za torbu za plažu, odmor i vruće ljetne dane

Spakirati torbu za plažu, uživati u suncu i pravilno njegovati kožu: Beach Bag Body Routine je kompletan set za njegu tijela za ljeto, odmor, bazen, kupalište i more.

Set kombinira čišćenje, zaštitu od sunca, visoku zaštitu za intenzivno sunce, after sun njegu i hranjivo ulje za kožu i kosu. Tako imaš sve što tvojoj koži treba tijekom vrućih ljetnih dana – od tuširanja do njege nakon sunčanja.

Beach Bag Body Routine je praktična Ljetna rutina za sve koji žele ljetnu njegu tijela održati jednostavnom, potpunom i učinkovitom.

Cijena seta: 37,90 € umjesto 42,35 €
Ušteda: 4,45 € u usporedbi s pojedinačnom kupnjom proizvoda

Ovi proizvodi uključeni su u Beach Bag Body Routine

  • Soleil des îles mliječni sprej za sunčanje Monoi de Tahiti kokos SPF 30 – 10,70 €
  • Soleil des îles sprej za zaštitu od sunca Monoi de Tahiti kokos SPF 50 – 11,90 €
  • Soleil des îles After Sun gel – 6,90 €
  • Soleil des îles ulje za tijelo i kosu – 7,95 €
  • Brin de Lavande prirodni Monoi gel za tuširanje – 4,90 €

Zašto je ovaj set za torbu za plažu tako snažan

Beach Bag Body Routine jedan je od najpotpunijih setova za njegu tijela tijekom ljetnog odmora. Pokriva najvažnije korake: tuširanje, zaštitu, jaču zaštitu kod intenzivnog sunca, njegu nakon sunčanja i dodatno hranjenje kože i kose.

Mliječni sprej za sunčanje SPF 30 idealan je za velike površine tijela, lagan je i nije mastan. Sprej za zaštitu od sunca SPF 50 namijenjen je visokoj zaštiti i intenzivnom suncu. Nakon sunčanja After Sun gel koži pruža ugodno svjež osjećaj, dok ulje za tijelo i kosu njeguje suhu kožu i kosu opterećenu suncem.

Prirodni Monoi gel za tuširanje Brin de Lavande savršeno nadopunjuje rutinu jer nježno čisti kožu nakon plaže, soli, klora, znoja i proizvoda za zaštitu od sunca te zaokružuje tropski ljetni karakter seta.

Kako koristiti Beach Bag Body Routine

1. Prije plaže ili bazena: Brin de Lavande prirodni Monoi gel za tuširanje

Započni njegu tijela Monoi gelom za tuširanje. Čisti kožu i već pod tušem pruža ljetni osjećaj njege s tropskim mirisom.

2. Za sunčane dane: Soleil des îles mliječni sprej za sunčanje SPF 30

Obilno nanesi mliječni sprej za sunčanje SPF 30 na velike površine tijela. Idealan je za ruke, noge, trbuh, leđa i dekolte ako tražiš laganu, nemasnu zaštitu od sunca za tijelo.

3. Za intenzivno sunce: Soleil des îles sprej za zaštitu od sunca SPF 50

Kod jakog sunca, dugih dana na plaži ili osjetljive kože koristi sprej za zaštitu od sunca SPF 50. Nanesi ga obilno i redovito ponavljaj nanošenje, posebno nakon plivanja, znojenja ili brisanja ručnikom.

4. Nakon sunčanja: Soleil des îles After Sun gel

Nakon sunca, vrućine, mora ili bazena After Sun gel nanosi se na očišćenu kožu. Pruža koži ugodno svjež osjećaj i podržava njegu nakon sunčanih sati.

5. Za kožu i kosu: Soleil des îles ulje za tijelo i kosu

Ulje za tijelo i kosu idealno je za suhe dijelove kože, noge, ruke, dekolte te dužine i vrhove kose. Posebno nakon sunca, soli, klora ili vrućine koža i kosa izgledaju mekše i njegovanije.

Za koga je Beach Bag Body Routine prikladan?

Ovaj set idealan je za sve koji ljeti traže kompletnu njegu tijela za plažu, odmor, bazen i kupalište. Posebno je praktičan ako ne želiš tražiti mnogo pojedinačnih proizvoda, nego želiš gotovu Ljetnu rutinu za torbu za plažu.

Rutina je prikladna za sunčane dane, visoke temperature, duge boravke na otvorenom, odmor uz more, dane na bazenu, vrt, terasu i sve trenutke kada tvojoj koži trebaju zaštita, čišćenje i njega.

Beach Bag Body Routine za zaštitu, njegu i osjećaj odmora

Sve što pripada u torbu za plažu: gel za tuširanje, zaštita od sunca, visoka zaštita za intenzivno sunce, after sun i hranjivo ulje za kožu i kosu.

Beach Bag Body Routine prati te kroz tople ljetne dane, štiti tvoju kožu od sunca, njeguje je nakon sunčanja i pruža koži i kosi tropsku njegu.

Idealno za odmor, kupalište, bazen, more i vruće ljetne dane.

Beach Bag Body Routine – 5 ljetnih proizvoda u setu za samo 37,90 €.